Barzoj Fragment Bistkupstwo

2009

Seilin Memoriál, 18. 7. 2009 Brno, DvorskaZa splněním posledního potřebného licenčního běhu, tedy sólového, jsme se vydali na závod Seilin Memoriál, pořádaný MSC a Českým psem na dostihové dráze v Brně – Dvorska. Přivítal nás rozsáhlý areál a pěkné prostředí, jako stvořené pro podobné akce.  Dokonce i počasí přálo – tedy alespoň zpočátku ano, jako by se parný červenec nad pejsky slitoval a seslal na nás zamračenou oblohu a chladivý vítr. Škoda ale je, že počasí nakonec zradilo a bylo důvodem ke zrušení akce, tedy druhých kol běhů.

 


Pozorujeme běhy a ani nám nevadí košík - foto Eva Barová


My jsme na svůj první běh nastoupili jako tuším sedmnáctí v sólových bězích, no a Agi nezklamal. Sice zřejmě vinou špatné viditelnosti v nedokonale pokosené trávě byl střapec tažen poněkud pomaleji, takže jej pes asi po sto metrech předčasně ulovil, nicméně se „zajíc“ obratem rozjel znova a tentokrát až do cílové rovinky. Agi běžel velice pěkně, se zájmem o návnadu, kterou i pěkně zakilloval. Takže samozřejmě běh byl splněn, nicméně radost z doběhu nám zkazil fakt, že staré zranění na noze se opět připomnělo, takže jsme den zakončili u veterináře. Dnes je však již pěkně zhojeno a my se už těšíme na naši závodní premiéru v Přívratu na akci Krása a výkon.  

Velice pěkné snímky z běhání ve Dvorske naleznete v přidružené fotogalerii, za foto velice děkuji jednak Evě Barové (fota bez označení) www.mujbarzoj.wbs.cz , a také CHS Royal Lily www.royal-lily.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Stránky věnované barzojovi Fragmentovi Bistkupstwo