Barzoj Fragment Bistkupstwo

Výstavy 2008

MVP Intercanis Brno, 28.6.2008
Na tuto výstavu jsme se velice těšili, nejen z toho důvodu, že opět nasajeme výstavní atmosféru a předvedeme se v kruhu, ale že potkáme známé a podělíme se o různé zážitky nejen se psí tematikou. Obsazení barzojího kruhu taktéž slibovalo pěkné kynologické zážitky.

Cesta do Brna proběhla, pokud nepočítám menší zabloudění v Brně:-), bez problémů, a my vyrazili do pavilonu, kde již bylo rušno. Tak tak jsem vyzvedla potřebná lejstra u stolu zapisovatele, protože jsme měli poněkud zpoždění.

Po afghánských chrtech přišli na řadu barzoji, ale tentokrát jsme nebyli první v posuzování, ve třídě dorostu se totiž prezentovali dva mlaďoši Yonathan a Yaakov Krylov. Nastupovali jsme s Agim do kruhu ve společnosti bratra Flashe Gordona, a kamaráda Athana Castuse Royal Lily. Schéma posuzování se neměnilo, tedy běh v kruhu, postoj, běh po úhlopříčce a opět postoj. Paní rozhodčí Vojteková byla přísná, a jen tak někdo se jí nelíbil:-))


Běžíme za bráchou
Nakonec jsme obdrželi krásnou známku VD3 :-)), což mě sice v tu chvíli mrzelo, nicméně záhy mě to přešlo, protože paní rozhodčí těch VD za tenhle den poté rozdala víc než dost. Posudek také není nic moc, ale jde o cennou zkušenost, kterou jsme přece jen získali.

Tato výstava byla pro nás pěkným zážitkem, a momentálním neúspěchem se rozhodně nedáme odradit. Jen co bude Agišek více osrstěný - přeci jen byl z celé třídy mladých nejvíc holý, a tak vypadal jako kluků hladový bratr - tak se opět zapojíme do výstavního dění a budeme bojovat o lepší umístění.

Ale jinak jsme spokojeni, pěkně strávený den ve společnosti krásných psů a fajn lidí.

Více fotografií najdete ve fotogalerii Výstavy,
posudek pak v sekci Výsledky a posudky.


Katka


Žádné komentáře
 
Stránky věnované barzojovi Fragmentovi Bistkupstwo