Barzoj Fragment Bistkupstwo

Výstavy 2008

NVP Brno, 18.10.2008
Naše třetí výstavní zkušenost je již za námi, a s dobrým výsledkem.
Do Brna, na národní výstavu psů, jsme cestovali tentokrát bez bloudění, takže potud bez stresu, nicméně šílená zácpa ( dopravní :-) ) před Brnem mi ten stres opět vynahradila. No ale nakonec vše dobře dopadlo a mohli jsme se jít slavně předvádět do kruhu, který byl jako obvykle pěkně klouzavý a kobercem se šetřilo. Už jsem se viděla , jak v zápalu boje klouzám a padám psovi pod nohy :-)
Po třídě dorostu jsme šli na řadu, opět, jako na mezinárodce v konkurenci dalších dvou psů, tentokráte jimi byli Solovyev Feniks for B.A. a mladý Krylov Yaakov.

Třída mladých psi : zleva Yaakov, Feniks, Fragment

Po poměrně dlouhém rozhodování - tedy alespoň mně se to tak jevilo - se paní rozhodčí  Pavlásková rozhodla udělit CAJC Feniksovi.
No pro mě byl stejně nejhezčí náš Aginek, a prý i pěkně běhal, což já jaksi nevím, protože jsem se hlavně soustředila na to, abych se udržela na nohách:-)
Dostali jsme tedy známku výborná 2, plus pěkný posudek, takže jsme byli spokojeni, tedy pro upřesnění, já jsem byla spokojená, Agimu je to jak se zdá srdečně jedno.

Výstava se nám líbila, bylo pěkné počasí, setkali jsme se se známými a v kruhu  zkoukli celou plejádu krásných barzojů a přátelských úsměvů.

Děkuji Lídě Zapletalové a Tomovi za mnoho fotek, budou k vidění v galerii.

Naše příští výstava se, pokud bude Aginek vypadat stále jako barzoj, uskuteční v lednu 2009 v Olomouci.

Katka
Žádné komentáře
 
Stránky věnované barzojovi Fragmentovi Bistkupstwo