Barzoj Fragment Bistkupstwo

Výstavy 2009

MVP INTERCANIS Brno, 27. 6. 2009Tak jsme se konečně vydali na naši letos první výstavu, a to na brněnské výstaviště. Počasí nám moc nepřálo, tedy bylo krásně a teplo, nicméně pro barzoje je horko dosti těžko snesitelné, proto jsme se také snažili zchlazovat, jak to jen šlo :-)

Přivítal nás pavilon B a kruh celý vyplněný kobercem, což zajisté potěší.


 Focení venku - Fragment 22 měsíců - foto Lída Zapletalová - CHS Bistkupstwo

 

Po třídě mladých jsme nastoupili do kruhu v konkurenci mladého Kubíka – Yaakov Krylov. Potkali jsme se tak opět po nějakém čase, kdy jsme v říjnu bojovali ve třídě mladých. Tentokrát se rozhodčí, kterým byl pro barzoje pan dr. Levente Miklos, rozhodl pro Kubíka, jemuž udělil CAC a posléze i Res CACIB.  Máme však Res. CAC a také pěkný pocit, že nás porazil druhý nejlepší pes z plemene :-)

Aginek se však dle mého mínění velice pěkně předvedl, na to, jak není nijakým ostříleným účastníkem výstav, a i v pohybu se velmi pěkně prezentoval.

S výsledkem jsem tedy spokojená, vždyť toho dne padla i nějaká VD a i D, takže jsme rádi. Foto z této výstavy pořídila Lída Zapletalová z Bistkupstwa, moc díky za pěkné fotky. Naleznete je v Agiho fotogalerii.

 

 

 

 

 

 

 


Žádné komentáře
 
Stránky věnované barzojovi Fragmentovi Bistkupstwo